społeczne

Szkolenie za nami

Szkolenie za nami

UFFF! Właśnie skończyliśmy intensywne dwudniowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy psychologicznej i pracy z osobami dotkniętymi przemocą. Warsztaty przeprowadzone były dzięki współpracy z International Medical Corps oraz UNHCR, the UN Refugee Agency. Prowadząca, Nina, to świetna ekspertka z ogromnym doświadczeniem, która pracowała m.in w Rwandzie, Kongo, Jordanii, Syrii, Iranie, Afganistanie i Somalii.

Cieszymy się że mogliśmy współorganizować to szkolenie (wpisując się w Regionalny Program Reagowania na sytuację na Ukrainie). Nasza Fundacja działa w sposób przejrzysty i skoordynowany z innymi podmiotami. Uskrzydla przy okazji fakt, jak dużym zainteresowaniem ze strony organizacji z naszego województwa cieszyło się to spotkanie.

Organizacje, które wzięły udział w szkoleniu: Fundacja New Story, Caritas Diecezji Bydgoskiej, Królewskie Dziedzińce – Fundacja i Dom Modlitwy w Toruniu, Fundacja Chcepomagam, Centrum Integracji Łącznik, Fundacja Pro Omnis, Fundacja Studio M6, Fundacja Sztuka Wyboru/ The Art of Choice Foundation, ALTER INO – Stowarzyszenie, Spoko Polish, Pomoc Ukrainie Fort 1 Toruń.

Nie możemy nie podziękować Społecznej Agencji Pośrednictwa za udostępnienie miejsca, Fundacji Pro Omnis za pyszne jedzonko 🙂 i Centrum Integracji Łącznik za wsparcie organizacyjne.

Udostępnij