Bez kategorii

Weź udział w projekcie!

Weź udział w projekcie!

🇵🇱 Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

Projekt obejmuje wsparciem migrantów przyjeżdżających do pracy, studentów, jak również uchodźców oraz osoby, które otrzymały inne formy ochrony. Pierwszeństwo udziału mają osoby, które po agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę (tj. po 24 lutego 2022 r.) zostały objęte ochroną czasową w Polsce.

🇺🇦 Щиро запрошуємо Вас взяти участь у проекті.

Проект підтримує мігрантів, які приїжджають на роботу, студентів, а також біженців та осіб, які отримали інші форми захисту. Пріоритетна участь надається особам, яким надано тимчасовий захист у Польщі після агресії Російської Федерації проти України (тобто після 24 лютого 2022 року).

Przyjechałeś do Polski z zagranicy? Chcesz kształcić się i pracować w naszym kraju? Zaczynamy rekrutację do naszego nowego projektu Kierunek – Integracja: Szansa na aktywizację zawodową cudzoziemców.

Do projektu mogą przystąpić dorośli obywatele państw trzecich, którzy legalnie przebywają w Polsce oraz mieszkają lub pracują lub uczą się w naszym województwie. Z projektu skorzystaj też otoczenie cudzoziemców – pracodawcy i instytucje, mający siedzibę/jednostkę organizacyjną na terenie województwa.

 Więcej informacji, rekrutacja: https://bit.ly/48YEFxy

Udostępnij