społeczne

Szkoła Dobrego Wolontariatu

Szkoła Dobrego Wolontariatu

Spędziliśmy naprawdę ciekawy tydzień! Jedna z naszych koordynatorek wolontariatu wzięła udział w drugiej edycji Szkoły Dobrego Wolontariatu – przedsięwzięcia edukacyjnego realizowanego przez Biuro Programu Korpus Solidarności w ramach „WOW w NGO”.

Dostaliśmy dużo wiedzy i materiałów dla tworzenia i rozwoju wolontariatu w sektorze non-profit. Wykłady, warsztaty i przede wszystkim przesympatyczni ludzie to tylko niektóre z elementów, które uczyniły tę szkołę niezapomnianym doświadczeniem.

Poprzez to, że wszyscy uczestnicy programu WOW w NGO tworzą wolontariat w bardzo różnych obszarach, wymieniliśmy się doświadczeniami i pomysłami, aby jeszcze skuteczniej tworzyć nową świadomość i społeczność. Wspólne dążenie do rozwoju i poprawy jakości życia wokół nas to naprawdę inspirujące przedsięwzięcie.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030.

Udostępnij